Τρίτη, 31 Μαΐου 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ - ΣΧΟΛΙΑ by Roido

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

Α΄  ΟΜΙΛΟΣ 


1η   ΑΓΩΝ.
6η    ΑΓΩΝ.



ΝΟΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – SUI GENERIS ΑΘΗΝΩΝ
2-7
0-4
Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
1-1
1-5
ΣΟΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΕΠΟ





2η   ΑΓΩΝ.
7η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΝΟΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
1-1

SUI GENERIS ΑΘΗΝΩΝ – ΣΟΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
2-5
1-1
Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΡΕΠΟ





3η    ΑΓΩΝ.
8η   ΑΓΩΝ.



ΣΟΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
6-1

ΝΟΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2-1

SUI GENERIS ΑΘΗΝΩΝ – ΡΕΠΟ





4η    ΑΓΩΝ.
9η    ΑΓΩΝ.



ΝΟΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΟΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
1-5
0-2
Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - SUI GENERIS ΑΘΗΝΩΝ
1-2
2-2
Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΡΕΠΟ





5η    ΑΓΩΝ.
10η   ΑΓΩΝ.



SUI GENERIS ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2-1

ΣΟΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3-0

ΝΟΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΕΠΟ



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Α΄ ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΝΙΚΕΣ
ΙΣΟΠΑΛ.
ΗΤΤΕΣ








1
ΣΟΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
6
16
22-5
5
1
0
2
SUI GENERIS ΑΘΗΝΩΝ
7
14
20-12
4
2
1
3
Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
6
5
10-11
1
2
3
4
ΝΟΜΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6
4
6-20
1
1
4
5
Δ.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5
2
5-15
0
2
3
6









ΤΡΙΤΟΣ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΠΡΩΤΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΤΕΤΑΡΤΟ
ΣΥΝΟΛΟ
ΑΓΩΝΩΝ
ΣΥΝΟΛΟ
 ΒΑΘΜΩΝ
ΤΕΡΜΑΤΑ ΜΕ 1Ο , 2Ο ΚΑΙ 4Ο







ΗΡΑΚΛΕΙΟ
0
1
0
4
1
4-9

ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ

      Καμία αγωνιστική δράση δεν φαίνεται να είχαμε**** στον 1ο όμιλο όπου οι ομάδες του ΣΟΛΩΝΑ και των SUI GENERIS έχουν εξασφαλίσει τις δύο πρώτες θέσεις ενώ ο τρίτος του ομίλου αυτού, όποιος κι αν είναι, δεν έχει πιθανότητες για τη διεκδίκηση της θέσης του καλύτερου τρίτου όλων των ομίλων.     



**** Με κάποια επιφύλαξη βέβαια αφού από το διοργανωτή σύλλογο δεν υπάρχει καμία πληροφόρηση για αποτελέσματα αγώνων ή για αγώνες που ομάδες παραιτήθηκαν από την τέλεσή τους.



































ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

Β΄  ΟΜΙΛΟΣ 


1η   ΑΓΩΝ.
6η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
0-5
0-5
Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Δ.Σ. ΠΥΡΓΟΥ
2-0 λ.μ.
2-0 α.α.
ΔΡΑΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΕΠΟ





2η   ΑΓΩΝ.
7η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Δ.Σ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
5-1
1-2
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΡΑΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
2-2
2-0
Δ.Σ. ΠΥΡΓΟΥ – ΡΕΠΟ





3η    ΑΓΩΝ.
8η   ΑΓΩΝ.



ΔΡΑΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
0-0
2-2
Δ.Σ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Δ.Σ. ΠΥΡΓΟΥ
2-0 λ.μ.
2-0 α.α.
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΕΠΟ





4η    ΑΓΩΝ.
9η    ΑΓΩΝ.



ΔΡΑΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
2-0
4-0
Δ.Σ. ΠΥΡΓΟΥ – ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
0-2 λ.μ.
0-2 α.α.
Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΡΕΠΟ





5η    ΑΓΩΝ.
10η   ΑΓΩΝ.



ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
4-2

Δ.Σ. ΠΥΡΓΟΥ – ΔΡΑΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
0-2 α.α.
0-2 α.α.
Δ.Σ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΡΕΠΟ



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Β΄ ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΝΙΚΕΣ
ΙΣΟΠΑΛ.
ΗΤΤΕΣ








1
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
7
19
22-4
6
1
0
2
ΔΡΑΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
8
15
14-6
4
3
1
3
Δ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
7
11
14-9
3
2
2
4
Δ.Σ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
8
9
7-22
3
0
5
5
Δ.Σ. ΠΥΡΓΟΥ
8
-3
0-16
0
0
8
6








ΤΡΙΤΟΣ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΠΡΩΤΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΤΕΤΑΡΤΟ
ΣΥΝΟΛΟ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ
ΤΕΡΜΑΤΑ ΜΕ 1Ο , 2Ο ΚΑΙ 4Ο







ΚΑΛΑΜΑΤΑ
0
2
3
5
5
10-9

Σ.Σ.: 1) Όπου λ.μ. = λόγω μηδενισμού.
                Όπου α.α. = άνευ αγώνος
2) Η ομάδα του Δ.Σ. ΠΥΡΓΟΥ αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα με απόφαση της Οργανωτικής Επιτροπής, σύμφωνα με το άρθρο 7 του Κανονισμού του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Δικηγορικών Συλλόγων, κατόπιν ενστάσεως του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ  ΑΘΗΝΩΝ για  αντικανονική συμμετοχή ποδοσφαιριστή της στον μεταξύ τους αγώνα, ο οποίος είχε αγωνιστεί και στους προηγούμενους αγώνες της ομάδας του Δ.Σ. ΠΥΡΓΟΥ, για τον οποίο εκδόθηκε δελτίο αθλητικής ιδιότητας  μετά από δόλια ενέργεια, όπως κρίθηκε από την Οργανωτική Επιτροπή.
Έτσι χάνει όλους τους αγώνες που είχε παίξει μέχρι τότε με σκορ 0-2 (άρθρα 7 και 20 του Κανονισμού) κι επιπλέον της αφαιρείται και 1 βαθμός για κάθε αγώνα που συμμετείχε ο ποδοσφαιριστής.
Επίσης όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια της από την αγωνιστική που αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα μέχρι το τέλος των αγώνων του ομίλου κατακυρώνονται στους αντιπάλους της με σκορ 2-0.















ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ

     Τελικά ο ΔΡΑΚΩΝ δεν αυτοκτόνησε και κάνοντας το αυτονόητο, δηλαδή κερδίζοντας την ομάδα της ΤΡΙΠΟΛΗΣ εκτός έδρας με σκορ 4-0, πήρε, για μία ακόμη χρονιά, το εισιτήριο για την τελική φάση, και του ευχόμαστε καλή επιτυχία.
      Η τρίτη του ομίλου αυτού, η ομάδα της ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ανεξαρτήτως αποτελέσματος  στον εναπομείναντα εντός έδρας αγώνα της με τον ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ δεν έχει πιθανότητες για τη διεκδίκηση της θέσης του καλύτερου τρίτου όλων των ομίλων.     





















ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

Γ΄  ΟΜΙΛΟΣ 


1η   ΑΓΩΝ.
6η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Δ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ
5-0
5-1
Δ.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ – Δ.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3-3
1-6
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
2-0
0-1



2η   ΑΓΩΝ.
7η   ΑΓΩΝ.



ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1-0
1-1
Δ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ – Δ.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
5-1
1-1
Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ – Δ.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2-1
4-2



3η    ΑΓΩΝ.
8η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
0-4

Δ.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Δ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ
5-1
3-4
Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
3-1
1-1



4η    ΑΓΩΝ.
9η    ΑΓΩΝ.



ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – Δ.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2-1
3-1
Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Δ.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
5-0
3-0
Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ – Δ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ
6-1




5η    ΑΓΩΝ.
10η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
1-1

Δ.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
0-1

Δ.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ – Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
1-6


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Γ΄ ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΝΙΚΕΣ
ΙΣΟΠΑΛ.
ΗΤΤΕΣ








1
Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9
20
24-5
6
2
1
2
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
8
17
14-5
5
2
1
3
Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
8
16
21-11
5
1
2
4
Δ.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ
8
8
14-27
2
2
4
5
Δ.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
9
7
22-21
2
1
6
6
Δ.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ
8
2
7-333
0
2
6










ΤΡΙΤΟΣ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΠΡΩΤΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΤΕΤΑΡΤΟ
ΣΥΝΟΛΟ
ΑΓΩΝΩΝ
ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ
ΤΕΡΜΑΤΑ ΜΕ 1Ο , 2Ο ΚΑΙ 4Ο







Δ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
1
3
3
5
7
9-7

ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ

      Γράφαμε την προηγούμενη εβδομάδα ότι η Οργανωτική Επιτροπή του 32ου Π.Π.Π.Δ.Σ. πιστή στην αρχή της ότι "..... η πρόκριση του καλυτέρου τρίτου των ομίλων, ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ τον συγχρονισμό της ΚΟΙΝΗΣ αγωνιστικής  δράσεως και τηρήσεως του συνολικού προγράμματος της προκριματικής φάσεως, προς αποφυγή καχυποψίας και κατοχυρώσεως του αδιαβλήτου του συναγωνισμού......", φρόντισε τα κρίσιμα παιχνίδια της 8ης και των επόμενων αγωνιστικών του ομίλου αυτού να γίνουν αφού το ΑΓΡΙΝΙΟ, που ήταν ο άμεσος διεκδικητής της τρίτης καλύτερης θέσης όλων των ομίλων με τον τρίτο του ομίλου αυτού, υποχρεώθηκε να τελειώσει όλους τους αγώνες του (σημειωτέον ότι και οι δύο όμιλοι είχαν από 10 αγωνιστικές),  ώστε οι ομάδες του 3ου ομίλου να μπορούν να κάνουν το σχεδιασμό τους για τους βαθμούς που χρειάζονται με απόλυτη σιγουριά και πολύ καλά έκαναν αυτές αφού κι εμείς στη θέση τους το ίδιο θα κάναμε.  Τελικά πετύχαμε διάνα.  Με το ισόπαλο αποτέλεσμα στον αγώνα ΞΑΝΘΗΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ όποια κι αν είναι η τρίτη ομάδα του ομίλου αυτού θα έχει τουλάχιστον 10 βαθμούς που πρακτικά σημαίνει ότι θα είναι η καλύτερη τρίτη όλων τον ομίλων αφού η αμέσως επόμενη ομάδα, το ΑΓΡΙΝΙΟ, έχει τερματίσει στους 9 βαθμούς.
      Κατά τα άλλα η πάντοτε ισχυρή ομάδα των ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ αφού αρχικά απέσπασε ισοπαλία στην ΞΑΝΘΗ με 1-1 και στη συνέχεια νίκησε στην ΚΑΒΑΛΑ με σκορ 3-0 εξασφάλισε μία από τις δύο πρώτες θέσεις του ομίλου, ενώ ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ περνώντας νικηφόρα από την ΚΑΤΕΡΙΝΗ με σκορ 3-1, κατά πάσα πιθανότητα θα πάρει και την πρώτη θέση του ομίλου αφού έχει στην έδρα του δύο, θεωρητικά πάντα, εύκολα παιχνίδια, με ΚΑΒΑΛΑ και ΚΟΖΑΝΗ.  Η ΞΑΝΘΗ λογικά θα περιοριστεί στην τρίτη θέση παίρνοντας όμως την πρόκριση στην τελική φάση ως η καλύτερη τρίτη όλων των ομίλων αφού της χρειάζεται γι’ αυτό μία νίκη μέσα στην ΚΟΖΑΝΗ που λογικά θα είναι η τέταρτη ομάδα του ομίλου. Ευχόμαστε και στις τρεις αυτές ομάδες καλή επιτυχία στην τελική φάση και θα πρέπει να ξεκαθαρίσουμε ότι κανένα θέμα δεν έχουμε μ’ αυτές αφού απλά εκμεταλλεύτηκαν την εχθρική στάση του διοργανωτή συλλόγου απέναντι στο Αγρίνιο.







ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

Δ΄  ΟΜΙΛΟΣ 


1η   ΑΓΩΝ.
6η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
3-1
2-1
Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ – Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ
3-1
3-1
Δ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1-5
2-4



2η   ΑΓΩΝ.
7η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Δ.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
0-1
3-5
Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ
1-2
0-6
Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ
3-0
2-0 α.α.



3η    ΑΓΩΝ.
8η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ – Δ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
5-1
4-0
Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ – Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
0-2
0-2 α.α.
Δ.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2-0
0-2 α.α.



4η    ΑΓΩΝ.
9η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ
2-0 α.α.
2-0 α.α.
Δ.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ
0-1
2-5
Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
4-0
2-0 α.α.



5η    ΑΓΩΝ.
10η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Δ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
5-0
0-2 α.α.
Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ – Δ.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
0-2
0-2 α.α.
Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ – Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4-5
1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Δ΄ ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΝΙΚΕΣ
ΙΣΟΠΑΛ.
ΗΤΤΕΣ








1
Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
10
27
30-10
9
0
1
2
Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ
10
24
34-14
8
0
2
3
Δ.Σ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
10
21
19-13
7
0
3
4
Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
10
9
12-21
3
0
7
5
Δ.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
10
9
13-29
3
0
7
6
Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ
10
0
2-23
0
0
10










ΤΡΙΤΟΣ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΠΡΩΤΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΤΕΤΑΡΤΟ
ΣΥΝΟΛΟ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ
ΤΕΡΜΑΤΑ ΜΕ 1Ο , 2Ο ΚΑΙ 4Ο







ΑΓΡΙΝΙΟ
3
0
6
6
9
9-10

Σ.Σ.:  1)  Όπου α.α. = άνευ αγώνος
2) Η ομάδα  του Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ αγωνίσθηκε σε πέντε παιχνίδια και στη συνέχεια παραιτήθηκε των υπολοίπων αγώνων της.
3) Η ομάδα των ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ παραιτήθηκε των δύο τελευταίων αγώνων της.
























ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ
      Ολοκληρώθηκαν τα παιχνίδια του τέταρτου ομίλου με τη νίκη της ομάδας των ΤΡΙΚΑΛΩΝ επί του ΒΟΛΟΥ σ’ ένα παιχνίδι που ούτως ή άλλως ήταν αδιάφορο. Με τη νίκη τους αυτή τα ΤΡΙΚΑΛΑ πήραν και την πρώτη θέση του ομίλου έχοντας μία μόνο ήττα στο ΑΓΡΙΝΙΟ με σκορ 2-0, το οποίο ΑΓΡΙΝΙΟ, με τη συνδρομή φυσικά των διοργανωτών, δεν κέρδισαν μέσα στους αγωνιστικούς χώρους.
      Τελικά, μετά και τα αποτελέσματα των ομάδων του τρίτου ομίλου, οι οποίες καλοδέχτηκαν την ευγενική χορηγία του διοργανωτή συλλόγου, και πολύ καλά έκαναν αφού κανένας στη θέση τους, ούτε κι εμείς, θα έλεγε όχι σε τέτοια δώρα, η ομάδα του ΑΓΡΙΝΙΟΥ έχασε και την τρίτη καλύτερη  θέση όλων των ομίλων,  στον πιο χειραγωγημένο*** ever αποκλεισμό ομάδας από διοργανωτή του πρωταθλήματος, όπως πιστεύουν πολλά μέλη της Αγρινιώτικης ομάδας, όχι όμως και ο γράφων που έχει αντίθετη άποψη, και δη ότι δεν αποσκοπούσαν εκεί, δηλαδή στον αποκλεισμό του Αγρινίου οι διοργανωτές, απλά δεν υπήρξε καλός συντονισμός ανάμεσα στους υπεύθυνους των ομίλων.
      Πάντως φαίνεται ότι είναι στο DNA της ομάδας της ΧΑΛΚΙΔΑΣ, όταν περνάει από το χέρι της, να μην δίνει τη δυνατότητα στην ομάδα του ΑΓΡΙΝΙΟΥ να διεκδικεί την πρόκριση εντός των αγωνιστικών χώρων. Και για να το επιβεβαιώσω θα σας αναφέρω εν συντομία μία ιστορία από τα παλιά. Βρισκόμαστε στο μακρινό, πλέον, 1989 και στο 5ο Π.Π.Π.Δ.Σ. που διοργανώνονταν υπό την αιγίδα του Δ.Σ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ. ΟΜΙΛΟΣ: ΧΑΛΚΙΔΑ, ΑΓΡΙΝΙΟ, ΘΕΜΙΣ ΑΘΗΝΩΝ, ΦΟΙΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ.  Την 1η αγωνιστική (21.1.1989) είχαμε ΑΓΡΙΝΙΟ – ΧΑΛΚΙΔΑ 2-1, σ’ έναν πολύ καλό και δυνατό αγώνα στο ΕΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ όπου έκαναν το ντεμπούντο τους με την ομάδα του ΑΓΡΙΝΙΟΥ ο νυν αρχηγός της Σπύρος Κοτρότσος κι ο εκπρόσωπός της Βασίλης Ροϊδοδήμος, ενώ αγωνίζονταν και οι, ακόμη εν ενεργεία, Αριστείδης Τζωρτζόπουλος και Χριστόφορος Παλιογιώργος. Στη συνέχεια η ομάδα του ΑΓΡΙΝΙΟΥ είχε δύο ισοπαλίες στην Αθήνα (4-4 με ΦΟΙΒΟ και 0-0 με ΘΕΜΙΔΑ) κι ενώ οι Αθηναϊκές ομάδες είχαν παραιτηθεί των επαναληπτικών τους αγώνων στο Αγρίνιο, η πρόκριση θα κρίνονταν στον αγώνα της Χαλκίδας που ήταν να γίνει σύμφωνα με το πρόγραμμα, στις 3 ή 4.3.1989, όπου το ΑΓΡΙΝΙΟ προκρίνονταν, παίρνοντας την πρώτη θέση του ομίλου, ακόμα και με ισοπαλία. Κι ενώ η ομάδα της ΧΑΛΚΙΔΟΣ συνήνεσε τηλεφωνικά σε αίτημα των τότε εκπροσώπων της Αγρινιώτικης ομάδας Αριστείδη Τζωρτζόπουλου και Θεοφάνη Κυριλή για αναβολή του αγώνα (τότε δεν υπήρχαν ηλεκτρονικά ταχυδρομεία για να μπορεί να αποδειχτεί κάτι), που σημειωτέον ότι δεν είχε καμία αναβολή, παρόλα αυτά οι Χαλκιδείς πήγαν στο γήπεδο κανονικά με διαιτητή και συνέταξαν φύλλο αγώνα το οποίο απέστειλαν στο διοργανωτή σύλλογο λέγοντας ότι το ΑΓΡΙΝΙΟ δεν προσήλθε στον αγώνα.  Το ΑΓΡΙΝΙΟ, όταν μετά από λίγες ημέρες έμαθε τι συνέβη, πάραυτα κατέθεσε ένσταση, η οποία, όπως ήταν φυσικό απορρίφθηκε αφού δεν μπορούσε να αποδείξει το αυτονόητο, δηλαδή την τηλεφωνική συναίνεση των ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ για την αναβολή του αγώνα. Και για να μην θεωρήσετε ότι τα ανωτέρω είναι αποκυήματα της φαντασίας μας, σε συνημμένο αρχείο σας παραθέτουμε το φύλλο του αγώνα ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΑΛΚΙΔΟΣ 2-1, το έγγραφο της ένστασης της Αγρινιώτικης ομάδας και την απορριπτική απόφαση του διοργανωτή δικηγορικού συλλόγου. Για την ιστορία να σας αναφέρουμε ότι τότε η ομάδα της ΧΑΛΚΙΔΑΣ έφτασε μέχρι τον τελικό του θεσμού, αφού στον ημιτελικό νίκησε τη διοργανώτρια ομάδα των ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ με σκορ 4-0, όπου έχασε από τον ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ, που πήρε έτσι τον πρώτο του τίτλο, με σκορ 3-0.


*** Χειραγωγημένος διότι:
α) Δεν δόθηκε η ευκαιρία στην ομάδα του ΑΓΡΙΝΙΟΥ, μετά την άψογη συνεργασία των διοργανωτών και της ομάδας των ΤΡΙΚΑΛΩΝ  η οποία ανταπέδωσε στο ακέραιο όλες τις εξυπηρετήσεις που έτυχε στον πρώτο γύρο στο ΑΓΡΙΝΙΟ, να αγωνιστεί στα ΤΡΙΚΑΛΑ ώστε να φανεί μέσα στους αγωνιστικούς ποιος άξιζε να πάρει την πρόκριση.
β) Η Οργανωτική Επιτροπή παρόλο που κατακύρωσε τον αγώνα στην ομάδα των ΤΡΙΚΑΛΩΝ, με μία πρωτοφανή και ανεκδιήγητη απόφαση, επιφυλάχτηκε να αποφανθεί για την αφαίρεση ή όχι βαθμών από την ομάδα του ΑΓΡΙΝΙΟΥ, περιμένοντας το πέρας των αγώνων της ομάδας του ΑΓΡΙΝΙΟΥ  αλλά και των άλλων ομίλων ώστε να πράξει με βεβαιότητα αυτό που θα ήταν αναγκαίο για τον αποκλεισμό του.
γ) Η Οργανωτική Επιτροπή χωρίς κανένα αίσθημα ευθύνης μετέθεσε και τις τρεις τελευταίες αγωνιστικές του τρίτου ομίλου, αφού το πιο πιθανό ήταν η καλύτερη τρίτη ομάδα όλων των ομίλων να προέρχεται από τον τρίτο ή τον τέταρτο όμιλο, μετά και τον τελευταίο αγώνα της Αγρινιώτικης ομάδας ώστε οι ομάδες του ομίλου αυτού (τρίτου) να γνωρίζουν επακριβώς τα αποτελέσματα που χρειάζονται και πολύ καλά έκαναν, γιατί ενδεχομένως όλοι στη θέση τους το ίδιο θα κάναμε,  κι όντως δικαιωθήκαμε  στις προβλέψεις μας.




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

Ε΄  ΟΜΙΛΟΣ 


1η   ΑΓΩΝ.
6η    ΑΓΩΝ.



ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΜΕΓΑΣ ΑΛ – Δ.Σ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΡΑΜΑΣ
2-0 α.α.
2-2
Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ – Δ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ
0-0
4-2
Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ – ΡΕΠΟ





2η   ΑΓΩΝ.
7η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ – ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
0-0
1-5
Δ.Σ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΡΑΜΑΣ – Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
1-0
0-2 α.α.
Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΡΕΠΟ





3η    ΑΓΩΝ.
8η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ – Δ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ
4-0
0-1
ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
4-1
5-0
Δ.Σ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΡΑΜΑΣ – ΡΕΠΟ





4η    ΑΓΩΝ.
9η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ – ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ/ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

0-1
Δ.Σ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΡΑΜΑΣ – Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
3-3
0-2 α.α.
Δ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ – ΡΕΠΟ





5η    ΑΓΩΝ.
10η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ – Δ.Σ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΡΑΜΑΣ
2-1
2-0 α.α.
Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ – Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
1-0
1-4
ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΡΕΠΟ



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  Ε΄ ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΝΙΚΕΣ
ΙΣΟΠΑΛ.
ΗΤΤΕΣ








1
ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ/Μ. ΑΛΕ
7
17
19-4
5
2
0
2
Δ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ
8
11
12-18
3
2
3
3
Δ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ
8
11
8-14
3
2
3
4
Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
7
9
10-5
3
0
4
5
Δ.Σ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΡΑΜ
8
5
7-15
1
2
5










ΤΡΙΤΟΣ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΠΡΩΤΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΤΕΤΑΡΤΟ
ΣΥΝΟΛΟ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ
ΤΕΡΜΑΤΑ ΜΕ 1Ο , 2Ο ΚΑΙ 4Ο







ΕΔΕΣΣΑ
1
1
3
6
5
4-13

Σ.Σ.:  1)  Όπου α.α. = άνευ αγώνος
2) Η ομάδα του Δ.Σ. ΔΡΑΜΑΣ/ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ δεν προσήλθε να αγωνιστεί στον εκτός έδρας αγώνα με την ομάδα του ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΕΓΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, κι αφού συντάχθηκε φύλο αγώνα ο αγώνας κατακυρώθηκε με σκορ 2-0 στην ομάδα του ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΕΓΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ
3) Η ομάδα του Δ.Σ. ΔΡΑΜΑΣ/ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ λόγω διαφωνίας με τη διοργανώτρια του πρωταθλήματος και την ομάδα της ΡΟΔΟΥ για την ημερομηνία διεξαγωγής του αγώνα της στη ΡΟΔΟ αποχώρησε από το πρωτάθλημα.





















ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ

      Η ομάδα της ΡΟΔΟΥ μετά την μεγάλη της νίκη της επί της ΛΑΡΙΣΑΣ με σκορ 4-1 θα δώσει έναν ακόμη τελικό, αυτή τη φορά τον τελευταίο, αντιμετωπίζοντας στην έδρα της την ομάδα του ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ/ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ. Κι όπως είπαμε και την προηγούμενη εβδομάδα τα πράγματα είναι απλά: Η ομάδα της ΡΟΔΟΥ κρατάει την τύχη της στα χέρια της αφού εάν κερδίσει προκρίνεται στα τελικά ενώ με ισοπαλία ή ήττα της στην τελική φάση προκρίνεται η ομάδα της ΛΑΡΙΣΑΣ.  Ευχόμαστε καλή επιτυχία.
      Ο τρίτος του ομίλου αυτού, όποιος κι αν είναι τελικά, δεν έχει τύχη στο να πάρει την θέση του καλύτερου  τρίτου όλων των ομίλων.
    



































ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ

ΣΤ΄  ΟΜΙΛΟΣ 


1η   ΑΓΩΝ.
6η    ΑΓΩΝ.



CONTRA LEGEM ΑΘΗΝΩΝ – ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
0-0
1-2
Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ – Δ.Σ. ΠΑΤΡΩΝ
3-1
0-3
Δ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ – ΡΕΠΟ





2η   ΑΓΩΝ.
7η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΠΑΤΡΩΝ - CONTRA LEGEM ΑΘΗΝΩΝ
4-1
4-0
Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ – Δ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ
3-0
1-2
ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΕΠΟ





3η    ΑΓΩΝ.
8η   ΑΓΩΝ.



CONTRA LEGEM ΑΘΗΝΩΝΔ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ
1-1
0-2 α.α.
Δ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ – ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
3-4
0-5
Δ.Σ. ΠΑΤΡΩΝ – ΡΕΠΟ





4η    ΑΓΩΝ.
9η    ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ – CONTRA LEGEM ΑΘΗΝΩΝ
4-1

ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ – Δ.Σ. ΠΑΤΡΩΝ
2-2
0-1
Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ – ΡΕΠΟ





5η    ΑΓΩΝ.
10η   ΑΓΩΝ.



Δ.Σ. ΠΑΤΡΩΝ – Δ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ
5-2
5-2
Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ – ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
1-0
4-0
CONTRA LEGEM ΑΘΗΝΩΝ – ΡΕΠΟ



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤ΄ ΟΜΙΛΟΥ

Α/Α
ΟΜΑΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΝΙΚΕΣ
ΙΣΟΠΑΛ.
ΗΤΤΕΣ








1
Δ.Σ. ΠΑΤΡΩΝ
8
19
25-10
6
1
1
2
Δ.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ
8
16
15-7
5
1
2
3
ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
8
11
13-12
3
2
3
4
Δ.Σ. ΧΑΝΙΩΝ
7
6
13-24
2
0
5
5
CONTRA LEGEM ΑΘΗΝΩΝ
7
2
4-17
0
2
5










ΤΡΙΤΟΣ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΠΡΩΤΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΤΕΤΑΡΤΟ
ΣΥΝΟΛΟ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ
ΤΕΡΜΑΤΑ ΜΕ 1Ο , 2Ο ΚΑΙ 4Ο







ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ
1
0
6
5
7
11-11

ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΚΤΟ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ

      Στο ντέρμπι που θα έκρινε τη δεύτερη θέση οι ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΠΕΙΡΑΙΑ πέτυχαν μεγάλη νίκη με σκορ 4-0 επί του ΙΣΟΚΡΑΤΗ κι έτσι με δύο νίκες επί του αντιπάλου τους πήραν άξια την πρόκριση για την τελική φάση. Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία.
      Το παιχνίδι του ομίλου αυτού ανάμεσα σε CONTRA LEGEM και XANIA λογικά δεν θα γίνει αλλά, αλλά, κατά την προσφιλή συνήθεια των διοργανωτών, δεν γνωρίζουμε ποιος παραιτήθηκε από αυτόν ώστε να προσθέσουμε τους βαθμούς στον αντίπαλό της.
      Ο τρίτος του ομίλου αυτού, η ομάδα του ΙΣΟΚΡΑΤΗ, δεν μπορεί να πάρει τη θέση του καλύτερου τρίτου όλων των ομίλων.

























ΕΙΔΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΤΡΙΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

Α/Α
ΤΡΙΤΟΙ
ΣΥΝΟΛΟ
ΑΓΩΝΩΝ
ΣΥΝΟΛΟ
 ΒΑΘΜΩΝ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΠΡΩΤΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ
ΒΑΘΜΟΙ ΜΕ ΤΕΤΑΡΤΟ
ΤΕΡΜΑΤΑ ΜΕ 1Ο , 2Ο ΚΑΙ 4Ο








1
ΑΓΡΙΝΙΟ
6
9
3
0
6
9-10
2
ΞΑΝΘΗ
5
7
1
3
3
9-7
3
ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ
6
7
1
0
6
11-11
4
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
5
5
0
2
3
10-9
5
ΕΔΕΣΣΑ
6
5
1
1
3
4-13
6
ΗΡΑΚΛΕΙΟ
4
1
0
1
0
4-9





















ΟΙ ΔΕΚΑΕΞΙ (16) ΤΗΣ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ
Α/Α
ΟΜΑΔΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ
ΤΡΟΠΟΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ




1
Δ.Σ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
*********
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ
2
ΣΟΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
Α
ΠΡΩΤΟΣ/ΔΕΥΤΕΡΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ
3
SUI GENERIS ΑΘΗΝΩΝ
Α
ΔΕΥΤΕΡΟΣ/ΠΡΩΤΟΣ Α ΟΜΙΛΟΥ
4
ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ  ΑΘΗΝΩΝ
Β
ΠΡΩΤΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ
5
ΔΡΑΚΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
Β
ΔΕΥΤΕΡΟΣ Β ΟΜΙΛΟΥ
6
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣή ΙΩΑΝΝΙΝΑ ή ΞΑΝΘΗ
Γ
ΠΡΩΤΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ
7
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣή ΙΩΑΝΝΙΝΑ ή ΞΑΝΘΗ
Γ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ Γ ΟΜΙΛΟΥ
8
Δ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Δ
ΠΡΩΤΟΣ Δ ΟΜΙΛΟΥ
9
Δ.Σ. ΒΟΛΟΥ
Δ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ Δ ΟΜΙΛΟΥ
10
ΑΡΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ε
ΠΡΩΤΟΣ Ε ΟΜΙΛΟΥ
11

Ε
ΔΕΥΤΕΡΟΣ Ε ΟΜΙΛΟΥ
12
Δ.Σ. ΠΑΤΡΩΝ
ΣΤ
ΠΡΩΤΟΣ ΣΤ ΟΜΙΛΟΥ
13
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤ
ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΤ ΟΜΙΛΟΥ
14
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣή ΙΩΑΝΝΙΝΑ ή ΞΑΝΘΗ
Γ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΡΙΤΟΣ
15


WILD  CARD
16


WILD CARD


Δεν υπάρχουν σχόλια: